Sınav Giriş Yerleri

Değerli kursiyerlerimizin dikkatine! Özel Güvenlik Sınav Giriş Belgeleri, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire Başkanlığı‘nın ilgili birimleri ile İstanbul Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü’nün koordinasyonu ile planlanmaktadır.

Bu planlama neticesinde sınav giriş belgeleri sınav tarihinden yaklaşık bir hafta önce www.ozelguvenlik.pol.tr adresinden açıklanır. Ancak bu açıklama ve bilgiler ile sınava giriş yapılmaz. Sk Özel Güvenlik’ten eğitim görmüş her kursiyer sınav belgesi almak zorundadır. Sınav belgesi olmadan sınava giriş yapılmaz.

Sınav Giriş Belgesi için Çizilen Yol Nedir?

  • Sınav giriş belgeleri hazırlandığında, kurumumuz tarafından sınava girecek kursiyerlere mesaj atılır. Bu mesaj gireceğiniz sınava 3-4 gün kala size gelecektir.
  • Gelen mesaj sonrasında yanınızda 1 adet vesikalık fotoğraf getirerek sınav giriş kağıdınızı almanız için bir çağrıdır.
  • Sınav giriş belgenizde yanlışlık olmamasına dikkat edilmelidir. Sınav giriş belgenizi mutlaka kontrol etmeli hatta sınava gireceğiniz okulu bir gün önceden keşif için gitmelisiniz.
  • Alacağınız sınav belgesi imzalı ve kaşeli olmalıdır.
  • Lütfen unutmayın! “Sınav Giriş Belgesi Olmadan Sınava Giremezsiniz”
  • Sınava gireceğiniz esnada yanınızda mutlaka nüfus cüzdanı veya ehliyet, pasaport gibi kimliğinizi belirten belgeniz yanınızda olmalıdır.

Sınav giriş yerinizi öğrenmek için lütfen sınav giriş belgenizi kursumuzdan alınız

Önemli Uyarı : Sınav giriş yerinin belirtildiği “sınav giriş yerleri sorgulama ekranı”nda yer alan bilgiler, adaylar için yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Sınav Giriş Belgesi niteliği taşımaz.